A történetéhez hozzátartozik, hogy 4 évig - amíg a Felnőttképzési Törvény lehetővé tette - akkreditált képzésként futott PL 4347 lajstromszámon.
A tanfolyam 2010-ben nyerte el mostani formáját, bővült ki végül 120 órásra. A tananyagot évről-évre fejlesztjük, annak érdekében, hogy minél jobban meg tudjunk felelni mind a piac, mind Hallgatóink elvárásainak.
A 120 óra maximális kihasználása érdekében az elmúlt 2 évben sok egyszerűsítést vezettünk be, így kezdtük el alkalmazni az online vizsgákat is azért, hogy a gyakorlatra még több idő jusson.
A képzés során nagyban támaszkodunk a hallgatók közötti tudásmegosztásra is, hiszen a jelentkezők többsége már tapasztalattal rendelkező túrázó, vízszerető ember.


Szabad Tér Egyesület
2007-ben alakult egyesületünk tagjai olyan barátok / munkatársak, akik szerettek volna egy olyan lehetőséget, „szabad teret” új ötleteiknek, programjaik végrehajtására, amit a főállású munkahelyük soha nem tudott nekik megadni.
Az Egyesület létszáma jelenleg 16 fő. Végzettségüket tekintve szociológus, szociális munkás, kajak-kenu edző, romológus, nyelvtanár, jeltolmács, nemzetközi kommunikációs szakember, közgazdász… és természetesen vannak olyanok, akik még tanulnak.
És ami még közös bennünk: a vízen mindannyian otthon vagyunk. :)
Bővebben az egyesület céljairól a Szabad Tér Egyesület oldalán olvashatsz.
Eurotrekking Kft.

Oktatóink
Oszlánczi Adrienn (Ada)
vezető oktató
Szabad Tér Egyesület elnöke
vadvízi túravezető
Major Tamás
vezető oktató
IRF WW3 fokozatú túravezető
Malárik Attila
oktató
hajózási szakember
túravezető
Csobay Balázs
oktató
r. alezredes,
kapitányságvezető-helyettes
Szipola Antal
oktató
túravezető
Dr. Rónai András
elsősegély oktató
túravezető
Turzó Lajos
oktató
túravezető
Peller Márk
gyakorlati oktató
túravezető
Rácz Adrián
gyakorlati oktató
túravezető
Tóth Sándor (Santer)
gyakorlati oktató
túravezető
Koleszár Sándor
gyakorlati oktató
túravezető
Molnár Róbert
gyakorlati oktató
túravezető